Патріарх Філарет привітав Президента України Володимира Зеленського з днем народження

Сьогодні, 25 січня, Президент України Володимир Зеленський святкує День народження – йому виповнилося 45 років. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Володимира Зеленського з Днем народження. Предстоятель Київського Патріархату надіслав Президенту вітальну адресу, у якій побажав міцного здоров’я, сил і натхнення у служінні Україні та нашому народу!

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ЗЕЛЕНСЬКОМУ В.О.

Вельмишановний Володимире Олександровичу!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату, і від мене особисто, прийміть сердечні вітання з нагоди 45-річчя від дня Вашого народження!

У складні часи для України Богом була покладена на Вас велика і відповідальна місія бути Президентом і Верховним Головнокомандувачем. Саме у такий час проявилися найкращі риси Вашої особистості: мужність, сміливість і принциповість. Ви згуртували й підняли увесь український народ на боротьбу з російським окупантом. Об’єднали всі прогресивні держави на захист демократичних цінностей та допомогу Україні у боротьбі з агресором, державою-терористом.

Дякуємо Вам за героїчне відстоювання незалежності й цілісності нашої Держави та ведення її до сім’ї європейських народів, до яких вона історично належить з великокняжих часів Київської держави.

Підношу посилені молитви за Україну та за Вас, шановний пане Президенте, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, захистив наших воїнів і подав українському народові довгоочікуваний мир та перемогу.

З нагоди Вашого дня народження прийміть, вельмишановний Володимире Олександровичу, наші вітання і побажання міцного здоров’я, сил і натхнення у служінні Україні та нашому народу!

Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою,

ФІЛАРЕТ,
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

м. Київ,
25 січня 2023 року

 

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

25 січня - день пам’яті святої мучениці Тетяни

25.01.2023
Свята мучениця Тетяна народилася в знатній римській сім’ї – її батько тричі обирався консулом. Він був таємним християнином і виховав дочку відданою Богові і Церкві. Досягши повноліття, Тетяна не вийшла заміж і всі свої сили віддала Церкві. Вона була поставлена діаконісою в одному з римських храмів і служила Богові, постячись […]