Патріарх Філарет привітав Президента України Володимира Зеленського з днем народження

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Президента України Володимира Зеленського з Днем народження. Сьогодні, 25 січня, Президент України Володимир Зеленський відзначає 43-й день народження. Предстоятель Київського Патріархату передав Президенту вітальну адресу, у якій побажав Володимиру Зеленському міцного здоров’я, сил і Божого благословення у служінні Україні та нашому народу!

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ВОЛОДИМИРУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

Від повноти Української Православної Церкви Київського Патріархату дозвольте щиро привітати Вас із Днем народження.

Вам випало бути Президентом України у нелегкий час. Російсько-українська війна, епідемія коронавірусу, світова криза, реформування державного апарату – все це виклики, з якими нашій країні та її владі доводиться стикатися щодня. На Вас лежить відповідальність за долю мільйонів українців. Лише з Божою допомогою можна пройти всі ці випробування.

Запевняю, що наша Церква підтримує Вас у всіх справах, спрямованих на утвердження державного суверенітету, територіальної цілісності, поліпшення соціальних стандартів життя наших співгромадян. Ми молимося за те, щоб Господь допоміг Україні стати міцною та успішною європейськоюдержавою, яка б жила в мирі та злагоді, а Вам достойно здійснювати, покладені на Вас українським народом, обов’язки Президента України.

Віримо, що принцип рівного ставлення держави до всіх представників конфесій, гарантування їх прав і свобод, задекларований Вами напочатку своєї президентської каденції, буде втілений у життя й Українська Православна Церква Київського Патріархату зможе відновити реєстрацію в органах державної влади та повноцінно провадити свою спасительну місію.

Бажаю добра, сил, міцного здоров’я, оптимізму, реалізації всіх Ваших планів. Нехай Господь наш Ісус Христос, за молитвами Своєї Пречистої Матері та всіх святих землі Української, дарує Вам і Вашій родині свою милість і щедроти.

Закликаю на Вас Боже благословення!

З глибокою повагою,

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з головою Партії «Сила і Честь» Ігорем Смешком

25.01.2021
25 січня 2021 р. Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим, політичним і державним діячем, головою Партії «Сила і Честь», генералом Ігорем Смешком. Поділитися дописом: