Патріарх Філарет привітав сестринство Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Філадельфія (США) з 90-літнім ювілеєм

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав сестринство Свято-Миколаївського ставропігійного патріаршого кафедрального собору м. Філадельфія (Сполучені Штати Америки) з 90-літтям з дня створення. З нагоди ювілею Предстоятель Київського Патріархату надіслав сестринству вітальний адрес.

“Дорогі у Христі сестри-парафіянки Свято-Миколаївського ставропігійного патріаршого кафедрального собору м. Філадельфія (США), вітаю вас із 90-літнім ювілеєм сестринства на честь Покрови Пресвятої Богородиці, до складу якого всі ви входите.

Особливою характеристикою сестринств, які притаманні Православній Церкві ще з часів святих апостолів, є безпосередня співпраця з духовенством у служінні Божому народові на парафіях, в єпархіях, серед бідних та потребуючих. Ваша, Богом благословенна праця, відбувається у межах Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді і проявляється у жертовному служінні людям.

Закликаю вас, дорогі сестри, незмінно слідувати прикладу жінок-мироносиць, бути схожими на них у ревності до слави Божої, в любові до Христа і вірності Йому. Ці якості проявляються у вас тоді, коли ви буваєте першими вчителями і проповідниками Слова Божого для своїх дітей, а іноді й чоловіків, і своїм щоденним прикладом навчаєте їх любові до Христа. Особлива ж ваша ревність проявляється у любові до кафедрального собору святителя Миколая Чудотворця, де ви піклуєтесь про красу храму, його чистоту й порядок.

Бажаю вам вдосконалюватися у християнських чеснотах, найбільшою серед яких є любов. Нехай вона спонукає вас бути ще більш ревними до слухання Слова Божого, виконання Христових заповідей, життя по правді, у мирі з Богом і своїми ближніми.

Нехай Пресвята Богородиця, Яка вже 90 років поспіль є незмінною Покровителькою вашого сестринства, названого на Її честь, продовжує вчити вас прислухатися до тих, хто страждає, особливо в цей час пандемії. Пресвята Богородиця є Матір’ю всіх християн, незалежно від етнічної чи національної приналежності. Нехай Вона буде для вас орієнтиром під час виконання вашої благодійницької місії, здатної долати розділення та ненависть.

Вітаю голову сестринства на честь Покрови Пресвятої Богородиці пані Барбару Лаціос та усіх жінок, які неустанно трудяться на славу Божу, з 90-літнім ювілеєм вашого сестринства. Нехай благодать Божа завжди наповнює вас незмінною радістю від служіння людям, дарує мир та наснагу” – йдеться у привітанні Святійшого Патріарха Філарета.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у день свята Покрови Пресвятої Богородиці

14.10.2021
14 жовтня 2021 року, в день свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі. Поділитися дописом: