Патріарх Філарет привітав Віктора Ющенка з Днем народження

Сьогодні, 23 лютого, третій Президент України (2005–2010) Віктор Ющенко відзначає 69-й день народження. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Віктора Андрійовича з Днем народження, передавши вітальну адресу, у якій побажав міцного здоров’я, сил і Господньої допомоги у всіх добрих справах.

ЕКСПРЕЗИДЕНТУ

ЮЩЕНКУ В. А.

 

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ АНДРІЙОВИЧУ!

Сердечно вітаю Вас з днем народження!

День народження – це час не тільки для вітань, але, в першу чергу, – для подяки Господу, для роздумів про минуле та майбутнє.

Цьогоріч, Ваш День народження випав у скрутні часи. Через повномасштабне вторгнення російської армії в Україну, на долю всього багатостраждального українського народу випало велике випробування. За Божою допомогою українські воїни-захисники успішно не тільки протистоять, але й відбивають збройну агресію ворога, звільняючи окуповані міста і села.

У цей тяжкий час нехай Господь наш Ісус Христос береже Вас, дарує спокій, мир, найшвидше звільнення української землі від окупантів та радість перемоги! Так і станеться! Україна переможе, бо з нею правда, а отже Бог!

Бажаю, щоби і в радості перемог, і у скорботі випробувань Ви завжди пам’ятали, що поруч з кожним із нас – Господь, від Нього ми отримуємо силу і мудрість переносити випробування і тільки за Його допомогою здобуваємо правдиві перемоги.

Від себе особисто і від УПЦ Київського Патріархату бажаю Вам мудрості, сили духу, натхнення у служінні українському народові! Бажаю, щоби Господь завжди оберігав Вас, милостиво вислуховував Ваші молитви, благословляв Ваші добрі справи. Міцного здоров’я, сил та душевного миру!

Закликаю на Вас Боже благословення.

З глибокою повагою,

ФІЛАРЕТ,

ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ

І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарша молитва за Україну в річницю повномасштабного російського вторгнення

24.02.2023
24 лютого 2023 року минув рік широкомасштабного злочинного збройного вторгнення росії на територію України, рік героїчної боротьби українського народу за свободу і незалежність Батьківщини. Поділитися дописом: