Патріарх Філарет привітав Віктора Ющенка з Днем народження

Сьогодні, 23 лютого, третій Президент України (2005–2010) Віктор Ющенко відзначає 67-й день народження. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Віктора Андрійовича з Днем народження, передавши вітальну адресу, у якій побажав  міцного здоров’я, сил і Господньої допомоги у всіх добрих справах.

ЕКС-ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

ЮЩЕНКУ В. А.

Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату, і від мене особисто, прийміть сердечні вітання з нагоди Дня народження.

Ви завжди були і залишаєтеся патріотом України. На посаді Президента нашої Держави Ви багато зробили для відновлення історичної справедливості, розкриття правди про найтрагічніші сторінки буття українського народу.

Відновлення гетьманської столиці – Батурина, створення меморіалу Героїв Крут, побудова меморіалу і музейного комплексу та інша величезна робота з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр., засудження Сталіна та його поплічників, як організаторів геноциду українців – все це лише частина Вашого особистого внеску в історію України.

У День народження від усього серця бажаю Вам, вельмишановний Вікторе Андрійовичу, міцного здоров’я, довгих років життя, натхнення в служінні Україні та Господньої допомоги у всіх добрих справах.

Закликаю на Вас і на Вашу родину Боже благословення.

З повагою –

ФІЛАРЕТ

ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ

І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

 

Поділитися дописом:

Наступна

Храму святителя Миколая Чудотворця у Філадельфії надано статус кафедрального собору Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США та Канаді

24.02.2021
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, як правлячий архієрей Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США та Канаді, благословив надати статус кафедрального собору церкві святого Миколая Чудотворця у місті Філадельфія у Сполучених Штатах Америки. Про це Предстоятель УПЦ Київського Патріархату підписав відповідний Указ. Поділитися дописом: