Патріарх Філарет відвідав засідання Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

16 березня 2021 року Святійший Патріарх Філарет взяв участь у засіданні Поважної Ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона”, яке відбулося у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця.

На початку засідання Святійший Патріарх Філарет привітав голову Поважної Ради Василя Михайловича Князевича з 65-річчям із Дня народження. Патріарх Філарет відзначив велику працю Василя Михайловича, яку він робить на благо і розвиток медицини в Україні. Також Святійший Владика підкреслив важливе значення відзнаки “Орден Святого Пантелеймона”, яку започаткував Василь Князевич, у протидії сучасних проблем медичної галузі, зокрема у боротьбі проти коронавірусної інфекції. Із нагоди Дня народження Патріарх Філарет вручив Василю Михайловичу образ Пресвятої Богородиці.

Темою робочого засідання Поважної ради були правові, етичні та медичні засади розвитку системи трансплантології в Україні. Також під час засідання була заслухана інформація про хід конкурсного відбору 2020-2021 рр. на присудження відзнак за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” та “Медаль Святого Пантелеймона”.

Члени Поважної Ради заслухали доповіді медичних працівників, експертів та юристів з приводу актуальних питань трансплантології в Україні.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звершив читання другої частини Великого покаянного канону

16.03.2021
16 березня 2021 року, у другий день Великого посту, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону в Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: