Патріарх Філарет відзначив нагородами бійців ДУК «Правий сектор»

29 листопада 2022 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції прийняв бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

Під час зустрічі Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату нагородив воїнів церковними медалями «За жертовність і любов до України».

«Віроломна росія, коли вирішила напасти на Україну, не знала, що наш народ у біді так об’єднається. Вороги думали, що де два українці, там три гетьмани. А нас війна лише консолідувала, зробила сильнішими. Росіяни думали, що ми не захистимо себе. Але вже під Києвом, Черніговом, Харковом і Херсоном вони побачили, що українці свою рідну землю не віддадуть. Життя покладуть, а землю не віддадуть. І ось такими героями, справжніми українцями, які люблять свій край, є ви. Хочу подякувати за вашу любов до України, відданість і мужність. Увесь світ нині побачив, що такої жертовності, яка є в Україні, немає ніде. Церква завжди молиться за всіх наших воїнів, аби Господь беріг їх і посилав сил», – сказав Святійший Патріарх Філарет.

«Ми, в свою чергу дякуємо за відзнаки, ваші молитви та все робитимемо для перемоги української нації», – сказав від імені нагороджених командир 13 РС ДУК «Правого сектору» м. Києва Ростислав Малєванов (позивний «Дельта»).

Під кінець зустрічі, Його Святість вручив бійцям видання Київської патріархії,  зокрема, «Православний молитовник» та благословив на подальшу боротьбу за незалежність і цілісність нашої держави.

 

Пресслужба Київської патріархії.   

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет відзначив церковною нагодою видавця Олександра Савчука

29.11.2022
29 листопада 2022 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції прийняв кандидата філософських наук, відомого у Харкові та далеко за його межами видавця, головного редактора однойменного видавництва – Олександр Савчука. Поділитися дописом: