Патріарх Філарет відзначив нагородами українських журналістів

9 вересня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив відзнаками Української Православної Церкви Київського Патріархату відомих українських журналістів: орденом святителя Миколая Чудотворця – головного редактора журналу «Країна» Артема Скоропадського та медаллю «За жертовність і любов до України» – кореспондента Олену Солодовнікову.

Під час спілкування Святійший Патріарх розповів про процес утвердження в Україні єдиної помісної Української Православної Церкви, потребу будувати Церкву незалежну ні від Москви, ні від Константинополя, а підпорядковану виключно київському престолу та інтересам нашого народу, подякував журналістам за те, що доносять правду до суспільства. «Дякую вам, що ви працюєте на благо нашого народу та Церкви. Під час цієї російсько-української війни Україна стоїть на боці правди. Ви, як журналісти, також професійно працюєте заради того, щоб люди отримали правдиве слово. І цим ми переможемо. Бо де правда, там і Бог», – сказав Святійший Філарет.

Під кінець зустрічі, Патріарх подарував нагородженим журналістам нові видання Київської патріархії та благословив на подальшу творчу діяльність.

Пресслужба Київської патріархії 

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння в день Усікновення глави святого Іоана Хрестителя

11.09.2022
11 вересня 2022 року, у неділю 13-ту після П’ятидесятниці та в день Усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: