Патріарх Філарет відзначив народного депутата Олександра Качуру орденом

19 вересня 2022 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з головою міжфракційного депутатського об’єднання «За міжконфесійний мир в Україні», народним депутатом України Олександром Качурою.

Під час зустрічі Патріарх Філарет за заслуги з відродження духовності в Україні та сприяння встановленню міжконфесійного миру в державі вручив Олександру Качурі орден святого Миколая Чудотворця Української Православної Церкви Київського Патріархату.

«Як народний депутат України, ви багато робите для зміцнення національної безпеки, територіальної цілісності, оборони нашої країни, захисту її суверенітету. Особливо важливий ваш внесок у відстоюванні права громадян на свободу совісті. Наша Церква це цінує та відзначає на церковному рівні. Орден – це лише символ, а нагорода буде від Бога», – сказав Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У свою чергу, Олександр Качура, на згадку про зустріч, подарував Святійшому Патріарху нову благодійну марку «Укрпошти» з улюбленцем українців псом-сапером Патроном, як символ того, що добро обов’язково переможе зло, а наша земля буде очищена від скверни.

Під кінець розмови, Патріарх Філарет подарував народному депутату видання Київської Патріархії.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Предстоятель відзначив ректора Національної музичної академії Максима Тимошенка церковною нагородою

19.09.2022
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з ректором Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Максимом Тимошенком. Поділитися дописом: