Патріарх Філарет відзначив церковною нагородою новообраного міського голову Конотопа

1 лютого 2021 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся із новообраним міським головою міста Конотоп, представником Партії «Свобода», ветераном російсько-української війни Артемом Семеніхіним.

Святійший Патріарх за заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Помісної Української Православної Церкви та жертовну любов до України нагородив Артема Семеніхіна Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира ІІІ-го ступеня. «Ви справжній патріот України та державник. Наша Церква дуже цінує ваш внесок у розбудову нашої держави. Наша країна нездоланна, бо є такі люди, зокрема і серед міських голів», – сказав Патріарх.

У свою чергу Артем Семеніхін привітав Патріарха Філарета з минулим Днем народження, вручив букет квітів і заявив, що надзвичайно поважає внесок Святійшого в побудову незалежної Української Православної Церкви. За словами пана Семініхіна для нього велика честь отримати з рук Патріарха високу церковну нагороду. Він повністю поділяє позицію Святійшого Патріарха Філарета, що в Україні має бути Київський Патріархат – Церква незалежна ні від Москви, ні від Константинополя.

Під час розмови сторони обговорили різні аспекти державно-церковних відносин.

На завершення зустрічі Святійший владика подарував пану голові видання Київського Патріархату та благословив на подальшу плідну діяльність на благо жителів Конотопа та всієї України.

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Відкрите звернення до архієпископа Євстратія (Зорі) щодо його втручання у діяльність закордонних парафій Київського Патріархату

2.02.2021
Його Високопреосвященству Євстратію Архієпископу Чернігівському і Ніжинському Православної Церкви України Поділитися дописом: