Патріарх Філарет відзначив церковною нагородою журналіста Владислава Сидоренка

1 лютого 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з відомим блогером і журналістом Владиславом Сидоренком.

Під час зустрічі Патріарх Філарет за заслуги перед Церквою та Україною вручив журналісту орден святителя Миколая Чудотворця. «Це Вам відзнака не лише за те, що Ви активно підтримуєте Київський Патріархат, як незалежну Церкву – ні від Москви, ні від Константинополя, але й за те, що доносите суспільству правду. Українська Православна Церква Київського Патріархату дуже цінує працю журналістів. У Вас надзвичайно важлива місія. Правда робить людей вільними», – сказав Святійший Патріарх.

Владислав Сидоренко, у свою чергу, подякував Святійшому Патріарху за високу нагороду та побажав міцного здоров’я і довгих років життя. «Ви є унікальною постаттю в новітній українській історії. Ви стільки років очолюєте церковний корабель, завжди молитеся за наш народ. Для мене Ви уособлення справжнього пастиря», – сказав журналіст.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з головою Союзу юристів України Святославом Піскуном

2.02.2023
2 лютого 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з колишнім Генеральним прокурором України, головою Союзу юристів України Святославом Піскуном. Поділитися дописом: