Патріарх Філарет відзначив церковними нагородами громаду Філадельфії

Настоятель патріаршої ставропігійної парафії Святителя Миколая Чудотворця у м. Філадельфія (США) протоієрей Богдан Згоба, від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив найактивніших вірян своєї парафії медалями та Благословенними грамотами Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Звертаючись до парафіян за Божественною літургією, отець Богдан передав благословення Святійшого владики, яке отримав під час нещодавньої поїздки до України, та вручив високі нагороди найдостойнішим членам парафії.

“Коли, ще перебуваючи в Штатах, я готувався до поїздки в Україну та аудієнції у Святійшого Патріарха, Його Святість попросив визначити імена тих членів моєї громади, які заслуговують благословення та відзнаки. Тому повертався я до Філадельфії з напутнім словом від нашого Предстоятеля та медалями для кількох парафіян, які з великою відданістю служать храмові Святителя Миколая».

Радіючи такій увазі з боку Його Святості, протоієрей Богдан вручив церковні відзнаки вісьмом членам громади. Рей МакНулті, Кірк Вітмер та Джордж Латсіос були відзначені Орденами святого Юрія Переможця. Анастасія Вітмер, Дана Гілей та Джуді Ганей були нагороджені Орденами святої великомучениці Варвари, а Голова сестринства Барбара Латсіос та Сюзан Газ – Орденами святого Миколая Чудотворця.

«Ми молимось, – зазначив отець Богдан, – щоб всі ви продовжували свою натхненну та самовіддану роботу ще багато щасливих і здорових років, а також надихали інших робити добрі справи для нашої громади».

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

АНОНС! День тезоіменитства Святійшого Патріарха Філарета: богослужіння і привітання

11.12.2020
13 і 14 грудня є особливими і важливими днями для Української Православної Церкви Київського Патріархату. 13 грудня Церква вшановує пам’ять святого апостола Андрія Первозваного (62), проповідника християнства на теренах України, основоположника Української Православної Церкви. 14 грудня Церква відзначає пам’ять святого праведного Філарета Милостивого (792). Це свято є днем тезоіменитства Святійшого […]