Патріарх Філарет відзначив церковними нагородами представників Національного форуму «Трансформація України»

14 березня, в Україні відзначається День добровольця. Цей день був установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

Напередодні, у суботу 13 березня, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся у своїй резиденції з представниками Національного форуму «Трансформація України» (НФТУ): народним депутатом, головою Координаційної ради добровольців і волонтерів НФТУ Андрієм Шараськіним, начальником Головного штабу Української добровольчої армії, секретарем Координаційної ради Сергієм Ільницьким та президентом Українського союзу промисловців і підприємців, членом Наглядової ради НФТУ Анатолієм Кінахом.

Його Святість обговорив з гостями соціально-політичну ситуацію в країні, зокрема військову агресію Росії на Донбасі. Патріарх висловив впевненість, що Господь Бог допоможе українському народові захиститись від нашестя чужинців і незабаром подасть Україні справедливий мир.

З нагоди Дня українського добровольця та за значний внесок у підтримку добровольчого і волонтерського рухів, активну громадську діяльність на благо України Патріарх Філарет відзначив орденом святого Юрія Переможця Андрія Шараськіна та Сергія Ільницького.

Президент УСПП, член Наглядової ради НФТУ Анатолій Кінах відзначив, що поважні громадські структури волонтерів і добровольців відіграють важливу роль в житті держави, захищаючи її територіальну цілісність, економічну, інформаційну незалежність.

Відтак, Національний форум «Трансформація України» вважає за необхідне покращення діалогу громадськості і влади, зокрема при прийнятті важливих для суспільства рішень. Також тут обстоюють більш поважне ставлення до героїв-добровольців, підвищення пильності в умовах гібридної війни, що є завданням кожного українця.

“Без духовної основи, а це значить без правди, без поваги, без терпіння, без Бога, ми нічого змінити не зможемо. Тому церква і бере участь у форумі “Трансформація України”, – наголосив Патріарх Філарет.

Предстоятель Київського Патріархату привітав громадських і політичних діячів з церковними нагородами і благословив їх на подальші успіхи в їхній діяльності на благо України та українського народу.

Національний форум «Трансформація України» є національною та міжнародною платформою для розбудови України як європейської держави. Розроблена ним Концепція Стратегії трансформації України схвалена відомими світовими експертами, в тому числі в ЄС, США. Форум також об’єднує зусилля і з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами УСПП

Поділитися дописом:

Наступна

"Настанови Господа Ісуса Христа нам треба пам’ятати завжди і ними керуватися у житті" - Патріарх Філарет

14.03.2021
14 березня 2021 року, у неділю сиропусну (прощену), коли свята Православна Церква згадує історію Адамового вигнання з раю, Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі міста . Києва. Поділитися дописом: