Патріарх Філарет відзначив церковними нагородами волонтерів, які допомагають українській армії

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 18 серпня 2021 року зустрівся з волонтерами, які з 2014 року всебічно допомагають Збройним Силам України.

У зустрічі взяли участь волонтери Олег Ганжа, Олег Хрипун та Денис Охрімчук. Волонтери, із самого початку російської агресії, регулярно їздять на фронт, відвідують підрозділи ЗСУ та всіляко допомагають нашим воїнам, які, стримуючи російського окупанта, захищають незалежність, суверенітет і цілісність України.

“Ми дякуємо вам за жертовне служіння у допомозі нашим захисникам. Завдяки таким людям, як ви існує і буде процвітати Українська держава. Своїми добрими ділами ви являєте любов до ближнього. Це є виконання заповіді Божої та головна чеснота, яка приводить людину до вічного блаженного життя”.

За активну волонтерську діяльність на благо українського війська та з нагоди 30-річчя Незалежності України, Патріарх Філарет відзначив волонтерів церковними нагородами. Зокрема, Олег Ганжа та Олег Хрипун були нагороджені Орденами Святого Миколая Чудотворця, а Денис Охрімчук – Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня.

На закінчення зустрічі Патріарх Філарет вручив гостям друковані видання Київської Патріархії, а волонтери передали Патріарху народний прапор та інші пам’ятні подарунки, які вони виготовляють для різних підрозділів ЗСУ.

Предстоятель Київського Патріархату привітав українських волонтерів із церковними нагородами і благословив їх на подальші успіхи в їхній діяльності на благо України та українського народу.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет нагородив захисника Маріуполя Валерія Андрущука

18.08.2021
18 серпня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прийняв у своїй резиденції полковника поліції у відставці, колишнього начальника Маріупольського міського управління поліції (1-9 травня 2014 р.), учасника російсько-української війни, захисника Маріуполя – Валерія Андрущука. Поділитися дописом: