Патріарх Філарет відзначив українських волонтерів

26 квітня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся у своїй резиденції з українськими волонтерами, які починаючи з 2014 року, особливо під час повномасштабної російської агресії, всебічно допомагають Збройним силам України.

У зустрічі взяли участь волонтери Олег Ганжа, Олег Хрипун, Юрій Макарчук, Ігор Рябоволик, Ярина Король, Олександр Антонець. Волонтери всіляко допомагають нашим воїнам у боротьбі з окупантами (привозять і ремонтують автомобілі, передають військову оптику, дрони та іншу необхідну допомогу). Також волонтери виготовляють і передають військовим частинам та підрозділам мотиваційні прапори та військову символіку, що підіймають бойовий дух наших воїнів під час ведення бойових дій.

У війні та стражданнях відкриваються риси людської особистості людини, яскраво виявляється ким є людина. У цей складний час ви жертовно служите нашим захисникам, допомагаєте і підтримуєте їх. Своїми добрими ділами ви являєте любов до ближнього і до нашої Батьківщини. Ми обов’язково переможемо, бо з нами правда. Там, де правда, там є Бог, а де Бог – там завжди перемога. Ми повинні бути всі єдині у нашій спільній боротьбі за свободу і незалежність України. В єдності, людяності та правді є наша сила. Невдовзі прийде цей довгоочікуваний час, коли окупанти залишать нашу землю, повернуться Крим, Донбас і буде в Україні мир і благоденство” – сказав Святійший владика.

За активну волонтерську діяльність на благо українського війська Патріарх Філарет відзначив волонтерів церковними нагородами.

На закінчення зустрічі гості подарували Патріарху Філарету мотиваційний прапор 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого з пам’ятними підписами командування бойового підрозділу та інші пам’ятні подарунки, а Предстоятель вручив волонтерам видання Київської патріархії.

Святійший владика привітав нагороджених зі святом Пасхи і церковними відзнаками та благословив їх на подальшу успішну працю на благо України та українського народу.

Пресслужба Київської патріархії

 

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

У Києві провели в останню путь захисника України Зураба Одішвілі

29.04.2023
29 квітня 2023 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському кафедральному соборі м. Києва було звершено чин похорону захисника України, грузинського добровольця Зураба Одішвілі. Поділитися дописом: