Патріарх Філарет відзначив відому тележурналістку Наталю Влащенко

22 грудня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з відомою українською журналісткою та телеведучою Наталею Влащенко.

За професійну діяльність, заслуги з утвердження Помісної Української Православної Церкви Патріарх Філарет відзначив Наталю Влащенко Орденом святої великомучениці Варвари.

«Ви багато робите для того, щоб доносити людям слово правди. Це надзвичайно важливо. Церква цінує працю журналістів, які об’єктивно інформують суспільство та є вірними принципам свободи слова», – сказав Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Сторони обговорили питання міжконфесійних та державно-церковних відносин. Наталя Влащенко подякувала Патріарху Філарету за церковну відзнаку, привітала його з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим, побажала здоров’я та довгих років життя.

Під кінець зустрічі, Святійший Патріарх подарував пані Влащенко видання Київської Патріархії, благословив на подальшу журналістську діяльність і побажав успіхів у новому році.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

"Треба молитись Богу і в благополучний час, і тоді буде нам благо і успадкуємо Царство Боже", - Патріарх Філарет

26.12.2021
26 грудня 2021 року, в неділю 27-му після П’ятидесятниці,  Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському  кафедральному патріаршому соборі м. Києва. Поділитися дописом: