Патріарх Філарет висловив співчуття у зв’язку з терактом у Вінниці

«14 липня в самому центрі Вінниці серед білого дня терористична Росія вчинила акт нелюдського людиновбивства – крилатою ракетою вбила більше двох десятків мирних жителів, загинули діти.

Православна церква засуджує будь-яке людиновбивство, а тим паче, таке масове та цинічне, застосоване проти беззбройних людей. Ганебно, що ті, хто надавав наказ запускати ракету на місто і його виконав, називають себе християнами. Господь обов’язково покарає їх за такий страшний гріх.

Цей акт жахливого терору агресора спрямований на те, щоб підірвати моральний дух українців, посіяти паніку та зневіру у нашій перемозі. Але наш народ не зламати у боротьбі за свою незалежність і свободу.

Висловлюю щирі співчуття всім рідним і близьким невинно убієнних. Молюся за упокій душі кожного загиблого, вічна їм пам’ять і вічний спокій», – йдеться у співчутті Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Три гілки українського Православ’я мають об’єднатися на Всеукраїнському соборі, - експерт Юрій Дорошенко

15.07.2022
Україна, як ніколи, сьогодні потребує духовної православної єдності на основі якої має нарешті постати одна помісна Українська Православна Церква. Це буде не лише реалізація віковічної мрії українського народу, але й потужна відповідь російському агресору. Поділитися дописом: