Патріарх Філарет висловив співчуття у зв’язку з упокоєнням єпископа Іллі (Зеленського)

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття духовенству і парафіянам Харківській єпархії, рідним і близьким покійного владики Іллі.

Духовенству, парафіянам

Харківської єпархії

та всім рідним спочилого

єпископа Іллі

Всечесні отці!

Дорогі браття і сестри!

З великим сумом сприйняли звістку про раптове упокоєння єпископа Харківського і Богодухівського Іллі. Смерть владики Іллі є великою втратою для Української Православної Церкви Київського Патріархату і для всіх тих, хто знав, співслужив, любив і поважав його.

У складні часи для Української Православної Церкви Київського Патріархату владика Ілля проявив вірність Церкві і був обраний та поставлений єпископом богоспасаємого міста Харкова. Як керуючий єпархією патріотично боровся та відстоював незалежну Церкву. Владика завжди дбав про розвиток і утвердження духовності у своїй єпархії серед духовенства та парафіян.

Єпископ Ілля назавжди залишиться в наших серцях як борець за незалежну Церкву Київського Патріархату в незалежній державі.

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату і від мене особисто прийміть сердечні співчуття з приводу упокоєння єпископа Іллі. Поділяючи з духовенством та вірянами смуток і печаль, підношу молитви до Бога за упокоєння душі спочилого!

Також закликаю єпископат, духовенство та вірян до молитви за новопреставленого єпископа Іллю.

Нехай Всемилостивий Господь прийме Свого служителя в оселі праведників, де всі святі спочивають!

Царство Небесне та вічна пам’ять єпископу Іллі!

 

Патріарх Київський

і всієї Руси-України

Філарет

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет помолився за упокій душі новопреставленого єпископа Іллі (Зеленського)

7.09.2021
7 вересня 2021 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив читання акафісту святій великомучениці Варварі у Володимирському кафедральному соборі м.Києва. Поділитися дописом: