Патріарх Філарет висловив співчуття у зв’язку зі смертю першого Президента України Леоніда Кравчука

10 травня 2022 року стало відомо, що на 89-му році життя, упокоївся перший Президент України Леонід Кравчук. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття з приводу смерті Леоніда Макаровича.

“Відійшов у вічність перший Президент України Леонід Макарович Кравчук – непересічна постать сучасності. Йому випало стояти у витоках теперішьої державності, яку завдяки його мудрості, ми отримали без крові, а цього року наш народ змушений відстоювати зі зброєю в руках.

Саме за президентства Леоніда Кравчука закладалися основи нашої державності. Він твердо підтримав курс на здобуття автокефалії Української Православної Церкви, завжди був поруч на всіх етапах реалізації цієї мети.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Господь упокоїть душу раба Божого Леоніда в оселях праведників – Царстві Небесному.

Вічна пам’ять!”- йдеться у співчутті Патріарха Філарета.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет помолився за упокій душі новопреставленого Леоніда Кравчука

11.05.2022
10 травня 2022 року стало відомо, що на 89-му році життя, упокоївся перший Президент України Леонід Кравчук. Сьогодні Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив літію за упокій душі новопреставленого Леоніда Макаровича. Поділитися дописом: