Патріарх Філарет висловив співчуття у зв’язку зі смертю Володимира Яворівського

На 79-му році життя упокоївся український письменник, політичний і громадський діяч Володимир Яворівський. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття з приводу смерті Володимира Олександровича.

“Відійшов до Господа відомий письменник, громадський, політичний і культурний діяч, Народний депутат 1-го, 2-го, 4-го, 5-го та 6-го скликань, колишній голова Національної спілки письменників України Володимир Яворівський.

Знав Володимира Яворівського, як палкого українського патріота, талановитого літератора, одного із засновників Народного руху України, борця за незалежність нашої Держави та демократичний її розвиток.

Він завжди пробуджував українців своїм натхненним словом, закликав берегти рідну мову, культуру, традиції та звичаї, безкомпромісно підтримував ідею утвердження в Україні Київського Патріархату та помісної Української Православної Церкви.

Висловлюю свої щирі співчуття всім рідним і близьким Володимира Олександровича. Підношу молитви до Господа Бога за спокій душі і Царство Небесне спочилого новопреставленого раба Божого Володимира.

Нехай Господь упокоїть його в оселях праведних і дарує Царство Небесне” – йдеться у співчутті Патріарха Філарета.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у 5-ту неділю Великого посту

18.04.2021
18 квітня 2021 року, у п’яту неділю Великого посту, Православна Церква вшановує пам’ять преподобної Марії Єгипетської. Поділитися дописом: