Патріарх Філарет висловив співчуття з приводу смерті Дмитра Павличка

29 січня 2023 року, на 94-му році життя, упокоївся відомий український письменник, громадський і державний діяч Дмитро Павличко. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття з приводу смерті Дмитра Павличка.

“Прийшла сумна новина про те, що упокоївся відомий український письменник, громадський і державний діяч, лауреат Шевченківської премії Дмитро Павличко.

Дмитро Павличко ще на початку 90-х років виявив себе, як активний і рішучій борець за незалежність Української Православної Церкви, був одним із засновників Київського Патріархату. Він чітко усвідомлював, що в незалежній державі має бути незалежна Церква. Я завжди відчував підтримку Дмитра Васильовича у всіх своїх починаннях, пов’язаних із розбудовою незалежної Української Церкви.

Україна втратила надзвичайно талановиту людину, щирого патріота, одного зі співавторів Акту проголошення України. Пісні, написані Павличком, давно вже стали народними та житимуть в поколіннях українців.

Висловлюю щирі співчуття всім рідним і близьким спочилого.

Нехай Господь упокоїть Дмитра Павличка в оселях праведників. Вічна пам’ять і Царство Небесне!” – йдеться у співчутті Патріарха Філарета.

Пресслужба Київської Патріархії

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з Анатолієм Кінахом

30.01.2023
30 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з колишнім Прем’єр-міністром України, президентом Українського союзу промисловців і підприємців, співголовою Національної тристоронньої соціально-економічною ради Анатолієм Кінахом. Поділитися дописом: