Патріарх Філарет висловив співчуття з приводу терористичної атаки росії у місті Дніпро

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття з приводу сьогоднішнього терористичного акту росії у місті Дніпро.

“Сьогодні російські злочинні війська вкотре завдали ракетного удару по цивільним об’єктам України.

Ми всі побачили жахливі кадри з міста Дніпро, де внаслідок терористичного акту росії зруйнований багатоквартирний житловий будинок та загинули мирні люди.

Велике і невимовне горе переживає Україна від цього та подібних обстрілів.

Висловлюю слова співчуття і підтримки всім сім’ям, які постраждали та втратили рідних. Молюсь за упокій душ невинно вбитих та швидке одужання поранених.

Звернімося до Господа у молитвах, щоб Він дав сили і допомогу владі, війську і всьому українському народові в цій боротьбі за незалежність та зміцнив у випробуванні. Адже від Бога є правдива допомога, утішення та остаточна перемога: “Та ось Бог помагає мені, і Господь підкріпляє душу мою. Він відплатить за зло ворогам моїм. Істиною Твоєю, Боже, Ти погубиш їх” (Пс. 53, 6-7)” – сказав у своєму співчутті Патріарх Філарет.

Пресслужба Київської Патріархії

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у неділю 31-шу після П’ятидесятниці, перед Богоявленням

15.01.2023
15 січня 2023 року, в неділю 31-шу після П’ятидесятниці, перед Богоявленням, та день пам’яті преподобного Серафима Саровського, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Володимирському патріаршому кафедральному соборі. Поділитися дописом: