Патріарх Філарет взяв участь у програмі “ХАРД з Влащенко” на телеканалі “Україна 24” (ВІДЕО)

12 квітня 2021 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет був гостем у прямому ефірі програми “ХАРД з Влащенко” на телеканалі “Україна 24”.

У діалозі з ведучою пані Наталією Влащенко, Патріарх Філарет розповів про ставлення Церкви до пандемії коронавірусу та вакцинації, пояснив чому для Української Церкви є важливим статус Патріархату, висловив позицію Київського Патріархату щодо приїзду в Україну Константинопольського Патріарха Варфоломія. Патріарх також розповів про життя Церкви за останні два роки, коли Київський Патріархат вийшов зі складу ПЦУ, зокрема про православну українську діаспору, повідомив про позов до Європейського суду з прав людини щодо порушення конституційних прав громадян України – парафіян Київського Патріархату, поділився своїми думками щодо припинення війни на сході України та пояснив, чому “титул” “почесний патріарх” (як називають Святійшого в ПЦУ) є недоречним та неканонічним.

Відповідаючи на запитання ведучої та глядачів, Патріарх Філарет прокоментував різні актуальні питання:

– яка єдина вимога Церкви до державної влади?

– чи є гріхом дослідження людством космосу?

– чи має Церква платити податки?

– ставлення Церкви до пропаганди ЛГБТ в суспільстві, зокрема в освіті;

– Церква і політика;

– яке ставлення Патріарха до Президента Зеленського та попереднього Президента Порошенка?

– про тайну сповіді та покаяння;

– який сенс свята Пасхи – Воскресіння Христового?

– що треба робити, щоб не було відчаю і депресій? Як знайти щастя?

Про це та інші питання дивіться у передачі.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Відбулися збори парафіяльної ради Патріаршого кафедрального собору святителя Миколая Чудотворця у місті Філадельфія (США)

14.04.2021
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, правлячого архієрея парафій Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді, відбулися збори парафіяльної ради Патріаршого кафедрального собору святителя Миколая Чудотворця у місті Філадельфія штату Пенсильванія. Поділитися дописом: