Патріарх Філарет взяв участь у програмі “ХАРД з Влащенко” на телеканалі “Україна 24” (ВІДЕО)

15 листопада 2021 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет був гостем програми “ХАРД з Влащенко” на телеканалі “Україна 24”.

У діалозі з ведучою пані Наталією Влащенко, Патріарх Філарет розповів про ставлення до вакцинації та як повинен ставитися до пандемії та церковного життя у цей час християнин, поділився своїми думками і переживаннями щодо стану Української Православної Церкви. Предстоятель Київського Патріархату пояснив різницю між Патріархатом і Митрополією, чому вважає митрополита Епіфанія незаконним предстоятелем Православної Церкви України та чому Томос не надає Церкві повної автокефалії.

Відповідаючи на запитання ведучої Патріарх Філарет прокоментував різні актуальні питання: ставлення Церкви до пропаганди ЛГБТ у суспільстві, стан Української Церкви на окупованих територіях Донбасу та в Криму, про взаємовідносини Церкви і держави в радянський час і зараз. Патріарх розповів чи є щасливою людиною і повідомив у який момент свого життя був найбільш щасливим.

Про це та інші питання дивіться у передачі.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами телеканалу “Україна 24”

Поділитися дописом:

Наступна

21 листопада - Собор Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних

19.11.2021
Святкування Собору Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних встановлено на початку IVст. На Помісному Лаодикійському Соборі, який відбувся за декілька років до І Вселенського Собору. Лаодикійський Собор 35-м правилом засудив і відкинув єретичне поклоніння ангелам як творцям та правителям світу і утвердив православне шанування їх. Звершується свято в […]