Патріарх Філарет взяв участь у програмі “ХАРД з Влащенко” на телеканалі “Україна 24” (ВІДЕО)

20 жовтня 2020 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет був гостем у прямому ефірі програми “ХАРД з Влащенко” на телеканалі “Україна 24”.

У діалозі з ведучою п. Наталією Влащенко Патріарх Філарет прокоментував своє Звернення щодо Томосу Вселенського Патріархату, де пояснив чому Православна Церква України перебуває у залежності від Константинополя та назвав причини виходу УПЦ Київського Патріархату зі складу ПЦУ. Святійший владика розповів про рейдерські дії митрополита Епіфанія по відношенню до Київської Патріархії та її майна і назвав причини таких вчинків Предстоятеля ПЦУ.

Його Святість також розповів про те, як пережив і подолав тяжку хворобу коронавірусу; про що думав Патріарх, коли перебував у реанімації і за що дуже дякує лікарям.

Відповідаючи на запитання ведучої та глядачів Патріарх дав відповіді на різні актуальні питання:

– чому всередині Церкви, зокрема серед духовенства, теж є зрада і гріх?

– чи відокремлена Церква від держави?

– чи можна спілкуватись з Богом без Церкви і священників та чи можливе спасіння без Церкви?

– яка молитва за зцілення є найбільш дієвою?

– звідки походить зло?

– який гріх Бог не прощає?

– про що саме просить Патріарх у Господа Бога в особистій молитві?

Про своє ставлення до Патріарха Варфоломія і Петра Порошенка, зустріч із Президентом Зеленським, вшанування Голодомору, українську православну діаспору, Донбас, ЛГБТ і КГБ та відповіді на інші питання дивіться у передачі.

Нагадаємо, що це є перше велике телевізійне інтерв’ю Святійшого Патріарха Філарета після важкої хвороби коронавірусу, яку владика, з Божою допомогою, успішно подолав.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

25-та річниця інтронізації Святійшого Патріарха Філарета

22.10.2020
«Хто думає, що патріаршество це честь, той не розуміє патріаршого служіння. Патріаршество – це не стільки честь, скільки обов’язок. Це не стільки радість, стільки туга і плач серця. Тому що радісні хвилини пройдуть, а залишиться велика праця». Саме так, в далекому 1995 році, новообраний на Патріарший престол Святійший владика Філарет […]