Патріарх Філарет взяв участь у засіданні Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

30 листопада 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у першому засіданні Поважної Ради нового складу громадської організації Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яке відбулося у форматі відео-конференції на платформі ZOOM.

Під час засідання було сформовано, згідно положення, новий склад Поважної Ради та обрано її голову – Князевича Василя Михайловича. Також було сформовано склад Регіональних рад цієї організації.

Поважна Рада відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» обрала Святійшого Патріарха Філарета, Першого Президента України Леоніда Кравчука та президента Всеукраїнського лікарського товариства, доктора медичних наук Любомира Антоновича Пирога – Почесними членами Поважної Ради.

Предстоятель Київського Патріархату відзначив важливу роль Ордена Святого Пантелеймона. Адже дана Відзнака сприяє піднесенню авторитету медичних працівників та допомагає їм більш ефективно та старанно виконувати свій обов’язок у такий важкий час, який зараз переживає весь світ та українське суспільство зокрема. “Ми дякуємо Поважній Раді «Ордену Святого Пантелеймона» за допомогу і підтримку лікарів. Вони зараз перебувають на передовій у боротьбі з коронавірусом, від якого тяжко страждає все суспільство. Без Божої допомоги ми не можемо подолати це зло. Церква щодня молиться за здоров’я лікарів і всіх тих, хто страждає від коронавірусу. Ми щодня благаємо Господа Бога про припинення коронавірусу і віримо, що Господь простить нам наші провини і визволить від цієї пандемії” – відзначив Патріарх.

На засіданні також було оголошено початок відкритого конкурсу на присудження Відзнак за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” та “Медаль Святого Пантелеймона” 2020-2021 рр.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з представником Черкаської міської громади Станіславом Коломійцем

2.12.2020
2 грудня 2020 року Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся з головою територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області, начальником управління іспектування Черкаської міської ради Станіславом Коломійцем. Поділитися дописом: