Патріарх Філарет взяв участь у засіданні Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

22 грудня 2020 року Святійший Патріарх Філарет взяв участь у черговому засіданні Поважної Ради громадської організації Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яке відбулося у форматі відео-конференції на платформі ZOOM.

Поважна Рада, під головуванням п. Василя Князевича, затвердила критерії відбору в додаткових номінаціях «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я» та «Найкращий колектив закладу охорони здоров’я» у конкурсному відборі на присудження Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» 2020-2021 рр.

На порядку денному, було затверджено новий склад Національної експертної комісії відкритого конкурсу на присудження Відзнак за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона» 2020-2021 рр.

Члени Поважної Ради, також, обговорили питання поширення коронавірусу в Україні та шляхи протидії розповсюдженню пандемії. В кінці роботи, голова Поважної Ради Василь Михайлович Князевич, привітав усіх з прийдешніми святами та побажав плідної праці в наступному році.

 Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет привітав митрополита Білгородського і Обоянського Іоасафа з Днем тезоіменитства

23.12.2020
23 грудня Православна Церква вшановує пам’ять святителя Іоасафа, єпископа Білгородського (1754). Сьогодні свій День тезоіменитства відзначає митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф. Поділитися дописом: