Патріарх Філарет взяв участь у засіданні Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

30 червня 2022 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у черговому засіданні Поважної Ради громадської організації Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яке відбулося у форматі відео-конференції на платформі ZOOM.

Поважна Рада, під головуванням Василя Михайловича Князевича, обговорила хід нагородження Почесними грамотами від Поважної Ради в областях та механізм пошуку кандидатів та порядок проведення нагородження Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» 9 серпня 2022 року.

Після цього до присутніх на онлайн-засіданні звернувся Святійший Патріарх Філарет з доповіддю щодо його пропозиції щодо об’єднання Православних Церков України. Патріарх наголосив на необхідності якнайшвидшого об’єднання роз’єднаного православ’я задля консолідації всіх віруючих України на основі спільної православної віри та захисті і утвердження Української Держави.

Також члени Поважної Ради обговорили питання об’єднання всіх Православних Церков України в одну єдину Церкву та висловили своє бачення цієї теми.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет нагородив воїнів та волонтерів, які беруть участь у захисті України

1.07.2022
1 липня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковними відзнаками воїнів та волонтерів, які беруть участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України під час російсько-української війни. Поділитися дописом: