Патріарх Філарет зустрівся із представниками педагогічного університету ім. М. Драгоманова

10 вересня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч із заступником голови Наглядової ради, почесним професором у галузі зв′язків із громадськістю Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Морітц Гунцінгер (Німеччина), проректором із навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів, професором Вєтровим Ігорем Георгійовичем та деканом соціально-економічного факультету, професором Євтухом Володимиром Борисовичем.

Під час зустрічі відбулося тепле спілкування Патріарха з поважними гостями, за яким обговорювались різні питання, що становлять спільний інтерес. Зокрема, мова йшла про відносини України з європейськими держави, процесом українського державотворення та необхідністю консолідації навколо християнських цінностей.

Професор Мортіц Гунцінгер подякував Святійшому Патріарху за багаторічну працю на благо українського народу та утвердження Української держави, а професор Ігор Вєтров відзначив наполегливі труди Патріарха Філарета в утвердження віри та благочестя серед українського народу. Також Морітц Гунцінгер вручив Патріарху документ із званням члена-кореспондента Португальської академії літератури та мистецтв.

Патріарх Філарет висловив вдячність гостям за їхню працю на благо Української держави та всебічний розвиток української освіти.

На закінчення зустрічі Патріарх Філарет вручив гостям друковані видання Київської патріархії та побажав гостям успіхів у всіх добрих справах і Божого благословення.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння в день Усікновення глави святого Іоана Хрестителя

11.09.2021
Щороку 11 вересня Православна Церква вшановує пам’ять Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана. Поділитися дописом: