Патріарх Філарет зустрівся з американським військовим діячем Гаррі Табахом

24 березня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з американським військовим діячем, капітаном 1-го рангу Військово-морських сил США Гаррі (Юрієм) Табахом.

Під час зустрічі, Патріарх Філарет, за велику допомогу Збройним Силам України та волонтерську діяльність, вручив Юрію Табаху медаль Української Православної Церкви Київського Патріархату «За жертовність і любов до України».

«Ви багато робите для України, щиро підтримуєте наш народ у боротьбі з російським агресором. Для нас це важливо. Ця скромна медаль насправді є символом нашої великої шани та поваги до Вас. Ми переможемо, бо за нами правда, а правда завжди перемагає. Станеться це завдяки підтримці і таких людей, як Ви», – сказав Святійший Патріарх Філарет.

«Без Бога на полі бою, без солдат Бога, яким і Ви є, Ваша Святосте, без віри, не буває перемоги. Українські воїни тим і сильні, що мають бойовий дух і міцну віру. На жаль, Україна нині втрачає кращих синів і доньок, але це ціна за свободу та демократію. Бог посилає випробування Україні, але завдяки цьому українці об‘єдналися. Україна стане великою країною під вашою духовною опікою. У США Вас добре знають і поважають», – сказав Юрій Табах.

Пан Табах, у свою чергу, вручив також, на знак поваги, особистий жетон Ордену Заслуг (орден Легіону), зі своїм позивним.

Він подякував Патріарху Філарету за духовну діяльність, спрямовану на утвердження Незалежності України, вклад у зміцнення україно-американської дружби, молитви та волонтерську роботу. «Ви є світовим духовним лідером, я вражений Вашою вірою та бажаю довгих років життя», – сказав Юрій Табах.

Гаррі (Юрій) Табах свого часу був начальником штабу спеціальної військової місії NATO та представником NATO в Росії.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся із істориком Володимиром Омельчуком

25.03.2021
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет,  25 березня 2021 року, зустрівся з керівником творчих проектів наукової серії «Світові традиції державного управління», кандидатом історичних наук Володимиром Омельчуком. Поділитися дописом: