Патріарх Філарет зустрівся з Анатолієм Кінахом

30 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з колишнім Прем’єр-міністром України, президентом Українського союзу промисловців і підприємців, співголовою Національної тристоронньої соціально-економічною ради Анатолієм Кінахом.

Анатолій Кінах привітав Святійшого Патріарха з його минулим Днем народження. «Високо цінуємо Ваше самовіддане служіння Богу й народові. Саме такі люди формують новітню історію України. Ви завжди стояли на патріотичній позиції і це, в тому числі, дозволило нам зараз відродити свою Церкву», – йдеться у пам’ятному вітальному адресі, який вручив гість Патріарху Філарету. «Ми завжди з Вами, Ваша Святосте, вдячні Вам за молитви та церковну діяльність», – додав Анатолій Кінах.

Сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні, пов’язану з умовами жорстокої російсько-української війни, відзначили важливість духовних цінностей для консолідації всього українського народу.

«Україна обов’язково переможе і це трапиться в недалекому майбутньому. Наш народ розумний і працьовитий. Його росія ніколи не здолає. Після перемоги нам необхідно відбудувати нашу країну, зробити її процвітаючою та новітньою, європейською. Афонські старці твердо сказали, що Донбас і Крим повернеться в Україну», – сказав Київський Патріарх Філарет.

На завершення зустрічі Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату подякував Анатолію Кінаху за теплі привітання та вручив на згадку нові церковні видання.

Пресслужба Київської патріархії

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет відзначив підлітків, які рятували дітей після авіакатастрофи у Броварах

30.01.2023
30 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з броварськими старшокласниками Андрієм Даценком, Антоном Прищепою, Віктором Комісаровим, Глібом Касьяном та їхніми батьками. У день авіакатастрофи 18 січня на території дитячого садочка у місті Бровари на Київщині ці юнаки були одними з перших, хто кинувся на допомогу […]