Патріарх Філарет зустрівся з гендиректором заповідника «Бабин Яр» Розою Тапановою

12 жовтня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з в.о. генерального директора Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» Розою Тапановою.

Під час зустрічі Святійший Патріарх Філарет за заслуги з відродження духовності в Україні нагородив Розу Тапанову Орденом Святої великомучениці Варвари.

Роза Тапанова розповіла про концепцію розбудови Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр», як суспільного консолідуючогомісця пам’яті всіх загиблих там, поділилася своїм баченням подальшого розвитку.

«Бабин Яр уже став місцем паломництва. Його знають тепер у всьому світі. Такі місця, як Бабин Яр, нагадують нам про те, що треба пам’ятати, що існує вічне життя. Ми повинні молитися за душі тих, хто там загинув. Ми маємо проявляти до них любов і згадувати їх, звертаючись до Бога», – сказав Патріарх Філарет.

Під кінець розмови Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату подарував гендиректору заповідника «Бабин Яр» видання Київської Патріархії.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці

13.10.2022
Церква з глибоким благоговінням шанує Пресвяту Діву Марію, звеличену Богом за ангельську чистоту, глибоке смирення й найбільшу святість. У небесній славі, де Божественне світло передається від одного ангельського чину до іншого, Пречиста Богородиця займає найближче до Престолу Божого місце й називається Церквою «Чеснійшою від Херувимів і славнійшою без порівняння від […]