Патріарх Філарет зустрівся з генерал-лейтенантом Олександром Скіпальським

15 вересня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з засновником Головного управління розвідки Міністерства оборони України, колишнім заступником голови Служби безпеки України, відомим військовим, громадським і політичним діячем, генерал-лейтенантом Олександром Скіпальським.

Сторони обговорили питання утвердження духовності, моралі в Україні, захисту державності та проблеми національної безпеки в контексті конфесійних відносин.

«Хочу подякувати Вам, Ваша Святосте, за тверду проукраїнську позицію, за Ваше багаторічне церковне служіння. Ми давно знайомі. Моя повага та підтримка з давніх часів була та є на Вашому боці», – сказав Олександр Скіпальський.

Патріарх Філарет наголосив на важливості існування справді незалежної Української Православної Церкви, її значенні в житті українського народу та суспільства, в боротьбі з російською агресією. Предстоятель підкреслив роль вітчизняних спецслужб у збереженні суверенітету та незалежності нашої країни.

Святійший Патріарх Філарет подякував генералу Скіпальському за послідовну патріотичну позицію та вручив видання Київської Патріархії.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет взяв участь у прийнятті Посольства Таджикистан

17.09.2021
17 вересня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет на запрошення Надзвичайного і Поважного Посла Республіки Таджикистан в Україні пана Назрізода Давлаталі Хайдара взяв учаcть в урочистому прийнятті Посольства Таджикистан в Україні. Поділитися дописом: