Патріарх Філарет зустрівся з генералом армії України Василем Грицаком

7 вересня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з відомим військовим і державним діячем, колишнім головою Служби безпеки України, відмобілізованим до лав ЗСУ з початком російської збройної агресії, генералом армії України Василем Грицаком.

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію в державі, виклики, які постали перед нею, відзначили важливість ролі Церкви та духовності в житті суспільства, особливо під час російської агресії.

«Україна обов’язково переможе, бо вона на стороні правди, вона боронить своє, а тому з нею Господь Бог. Незламність і сила духу українських воїнів уже вразила весь світ. Українці довели, що твердо боронитимуть свою землю і нікому її не віддадуть. Наша держава обов’язково стане цілісною та могутньою», – сказав Святійший Патріарх.

У свою чергу, Василь Грицак подякував Патріарху Філарету за його молитви та духовну опіку. «Ви створили незалежну Українську Православну Церкву і ваш приклад послідовності, твердості і непохитності у боротьбі з Москвою надихає наших воїнів», – заявив Василь Грицак, звертаючись до Патріарха Філарета.

 Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет відзначив нагородами українських журналістів

9.09.2022
9 вересня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив відзнаками Української Православної Церкви Київського Патріархату відомих українських журналістів: орденом святителя Миколая Чудотворця – головного редактора журналу «Країна» Артема Скоропадського та медаллю «За жертовність і любов до України» – кореспондента Олену Солодовнікову. Поділитися дописом: