Патріарх Філарет зустрівся з генералом Ігорем Смешком

26 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, керівником партії «Сила і честь», генерал-полковником Ігорем Смешком.

Ігор Смешко привітав Святійшого Патріарха з минулим Днем народження, вручив букет квітів і побажав міцного здоров’я та довголіття. «Ваша постать знакова для України, Ви людина великої віри та міцної сили духу. Ви зробили надзвичайно багато для релігійної незалежності України. Без Вас не  було б помісної Української Православної Церкви. Історія ще оцінить Вашу роль в новітній церковній історії та державотворенні. Моя сердечна повага завжди буде з  Вами», – сказав генерал Смешко.

Сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні, перебіг російсько-української війни, міжконфесійні відносини. «Україна обов’язково переможе. Я в цьому не сумніваюся. Вона вже перемагає. Весь світ відзначив силу духу та героїзм українських воїнів. Уже розпочавши цю війну проти України, росія програла. Вона вже не є великою державою. Наша перемога змінить світ. Українська держава боронить не тільки себе, але й свободу всього цивілізованого світу», – сказав Святійший Патріарх Філарет.

На кінець зустрічі Патріарх подякував гостю за привітання, теплі слова та подарував на згадку видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

27 січня пам’ять рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії

27.01.2023
Свята рівноапостольна Ніна, просвітительниця Грузії, народилася близько 280 року в місті Коластри, в Каппадокії, де було багато грузинських поселень. Її батько Завулон доводився родичем святому великомученику Георгію. Він походив із знатного роду, син благочестивих батьків, користувався прихильністю імператора Максиміана (284 – 305). Перебуваючи на військовій службі в імператора, Завулон, як […]