Патріарх Філарет зустрівся з генералом Володимиром Кидонем

25 лютого 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з першим заступником начальника Київської міської військової адміністрації генерал-майором Володимиром Кидонем.

У річницю повномасштабного нападу злочинної росії на Україну, коли наша держава змогла стримати наступ ворога, дати достойну відсіч завдяки мужності наших військових, Святійший Патріарх Філарет, за особистий героїзм, відзначив Володимира Кидоня орденом святого Юрія Переможця. Генерал відіграв значну роль в захисті столиці України Києва та в зміцненні оборони міста Бахмута, де навіть отримав поранення.

«Україна обов’язково переможе. Вірю, це трапиться в цьому році. Донбас і Крим повернуться, бо це наша земля. Нам у цьому допоможе Господь, як Він допомагав раніше – вигнати росіян з Київщини, Чернігівщини, Харківщини та Херсонщини. Весною минулого року українці гнали росіян навіть не маючи достатньо зброї, але у нас була і є тверда віра та міцна сила духу. Український народ з початком широкомасштабного нападу консолідувався та виявив такий героїзм, який вразив весь світ. Ми боронимо нині не тільки себе, але й Європу. Цей орден святого Юрія Переможця є символом того, що наша Церква цінує героїчний подвиг українських військових, які захищають нашу свободу. Більше того, ми дякуємо вам і кожному захиснику і постійно молимося за наші Збройні Сили, їх неминучу перемогу», – сказав Патріарх Філарет.

Генерал-майор Володимир Кидонь, у свою чергу, подякував за церковну нагороду та запевнив, що військові роблять усе можливе, щоб Україна дала достойну відсіч російському агресору і війна закінчилася визволенням усіх територій.

Сторони обговорили важливість духовної незалежності в житті країни, як гарантії її державного суверенітету.

Наприкінці зустрічі Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату благословив генерала Володимира Кидоня на подальшу діяльність на благо захисту Вітчизни, міста Києва та подарував на згадку видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

У неділю прощену (сиропусну) Патріарх Філарет очолив воскресне богослужіння

26.02.2023
26 лютого 2023 року, у неділю прощену (сиропусну), коли свята Православна Церква згадує історію Адамового вигнання з раю, Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі міста Києва. Поділитися дописом: