Патріарх Філарет зустрівся з головою Партії «Сила і Честь» Ігорем Смешком

25 січня 2021 р. Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим, політичним і державним діячем, головою Партії «Сила і Честь», генералом Ігорем Смешком.

Ігор Смешко привітав Патріарха Філарета з минулим днем народження, вручив квіти і побажав довгих років життя та плідної діяльності на церковній ниві.

Політик високо оцінив роль Патріарха Філарета у справі боротьби за справжню незалежність Української Православної Церкви і запевнив у повазі та підтримці.

Патріарх Філарет та Ігор Смешко обговорили церковно-державні відносини, релігійну ситуацію в Україні, зупинилися на важливості утвердження в українському суспільстві консервативних християнських цінностей, духовності і розвитку державницької ідеології.

Предстоятель Київського Патріархату у свою чергу подякував Ігорю Смешку та його однодумцям за ту діяльність, яка здійснюється на благо України та її народу.

На зустрічі був присутній заслужений журналіст України Юрій Дорошенко.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет висловлює подяку за привітання з 92-ю річницею від дня народження

27.01.2021
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет отримав велику кількість привітань з 92-ю річницею від дня народження. Особисті вітання, поздоровлення по телефону та привітання поштою Предстоятель Київського Патріархату отримував з 23 до 26 січня включно. Поділитися дописом: