Патріарх Філарет зустрівся з громадським і державним діячем Степаном Барною

19 травня 2021 року Патріарх Філарет, у своїй резиденції, зустрівся з громадським і державним діячем, Народним депутатом України 8-го скликання, депутатом Тернопільської обласної ради Степаном Барною.

Степан Барна привітав Святійшого Патріарха Філарета з минулим ювілеєм – 55-річчям перебування на Київський кафедрі та вручив квіти і пам’ятні подарунки.

«Це унікальний ювілей для всього українства – трудитися на древній кафедрі Києва стільки років і ще й у різні періоди нашої історії твердо берегти віру, бути непохитним у часи атеїстичного тоталітарного режиму. То ціла епоха. Для мене Ви були і є великим духовним авторитетом», – сказав Степан Барна.  Він побажав Святійшому владиці сил, здоров’я та довгих років життя.

У свою чергу Патріарх Філарет зазначив: «Я пригадую численні зустрічі з Вами, коли Ви очолювали Тернопільську обласну державну адміністрацію і знаю особисто, скільки Ви зробили корисного для того, щоб на Тернопільщині утверджувалася помісна Українська Православна Церква. Я вдячний Вам за патріотизм і служіння Україні у цей нелегкий для неї час».

У розмові сторони наголосили на важливості духовного життя в питання державотворення, необхідності консолідації всіх проукраїнських сил.

На згадку про зустріч Патріарх Філарет подарував гостю видання Київської Патріархії.

Пресслужба Київської Патріархії.

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з консулом Гвінейської Республіки в Україні Раміном Мансуріяном та медичними працівниками

19.05.2021
19 травня 2021 року, у своїй резиденції, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Почесним консулом Гвінейської Республіки в Україні Раміном Мансуріяном, другим секретарем Посольства Словацької Республіки в Україні пані Драгомирою Трновцовою та медичними працівникам. Поділитися дописом: