Патріарх Філарет зустрівся з громадськими активістами Бориспільщини

2 грудня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з громадськими активістами, волонтерами, представниками Гірської сільської територіальної громади в Бориспільському районі Київської області: депутатом сільської ради Рамілем Мамедовим та помічником народного депутата України Максимом Величко.

За заслуги перед Україною, активну суспільну і волонтерську діяльність Святійший Патріарх відзначив Раміля Мамедова медаллю «За жертовність і любов до України».

Пан Мамедов нещодавно придбав дві автівки для потреб територіальної оборони, його заклад харчування з 24 лютого годує наших військових.

Сторони обговорили проблеми запровадження децентралізації, відзначили важливість утвердження духовної складової в житті територіальних громад України. «Важливо, щоб місцева влада та депутати служили людям, відчували відповідальність перед громадою, яка обрала їх. Люди довірили керівникам владу, а тому вони повинні самовіддано працювати для їх блага. Українці під час війни продемонстрували, що можуть об’єднуватися для спільної мети, тому ми обов’язково переможемо», – сказав Патріарх Філарет.

Раміль Мамедов подякував Святійшому Патріарху Філарету за нагороду та запевнив, що вважає своїм покликанням робити все для того, щоб життя селищної територіальної громади змінювалося на краще.

На завершення зустрічі Святійший владика побажав гостям успіху у діяльності на благо України та подарував видання Київської Патріархії.

Пресслужба Київської Патріархії

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Єпископ Никодим відвідав з архіпастирським візитом Полтавську єпархію

3.12.2022
26-27 листопада 2022 року єпископ Сумський і Охтирський Никодим, тимчасово керуючий Полтавською єпархією, відвідав з архіпастирським візитом Полтавську єпархію. Поділитися дописом: