Патріарх Філарет зустрівся з колективом журналу “Київ дипломатичний”

25 серпня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з колективом всеукраїнського журналу “Часопис “Київ дипломатичний” & “Kyiv Diplomatic” Magazine”.

У зустрічі взяли участь: Олександр Кондратенко, засновник та шеф-редактор журналу; Віктор Пасак, перший заступник голови Київської організації Національної Спілки журналістів, член наглядової Ради журналу; Людмила Новицька, арт-директор часопису; Антоніна Ліннік, головна редакторка часопису; Юлія Новицька, арт-дизайнерка журналу; Євгеній Моісеєнко, дизайнер та Олександр Авраменко, фотожурналіст “Києва дипломатичного”.

Патріарх Філарет, найперше, привітав гостей із 30-ю річницею відновлення Незалежності України та висловив вдячність за їхню працю на благо Української держави на дипломатичному напрямку та підтримку Української Церкви.

“Завдяки подвигу наших захисників, постійній самовідданій праці таких людей, як Ви, є і буде Українська держава. Ми всі, кожен на своєму місці, повинні думати і пам’ятати про Батьківщину і щодня жертовно трудитись на благо України”, – сказав Патріарх.

Під час зустрічі сторони обговорили державно-церковні відносини та релігійну ситуацію в країні, зокрема ті проблеми, які переживає українське православ’я.

З нагоди Дня Незалежності України, за підтримку Української Помісної Православної Церкви, самовіддану працю на користь Української Держави і заслуги в розвитку духовності та культури, Патріарх Філарет відзначив гостей церковними нагородами.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет побажав гостям успіхів у всіх добрих справах і Божого благословення.

Журнал “Київ дипломатичний” – повнокольорове ділове видання, видається двома мовами – українською та англійською. Часопис в короткому інформаційному стилі, ілюстрованому авторськими фотографіями, розповідає про розмаїття життя дипломатів, які працюють в Україні та за кордоном, висвітлює теми міжнародної політики, дипломатії, економіки, бізнесу та культури. Як медіа спонсор бізнес-форумів, правових семінарів та міжнародних виставок, часопис сприяє розвитку економічного вектора взаємин. Всебічно популяризує культуру різних народів, приймаючи участь в організації художних та фотовиставок, тематичних вечорів, кінофестивалів, семінарів з туризму, спортивних турнірів, концертних програм з виконавцями світового рівня. Неодноразово журнал висвітлював новини з життя Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Українська діаспора у США та Канаді: Не допустимо ганьбити нашого Патріарха

25.08.2021
Ми, громадяни Сполучених Штатів Америки, віряни Української Православної Церкви Київського Патріархату, очолюваної Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, з великим обуренням сприйняли повідомленням про те, що Героя України, визначного державотворця та найвидатнішого архієрея за всю історію сучасної України – Його Святість Патріарха Філарета, не було запрошено на офіційне відзначення […]