Патріарх Філарет зустрівся з консулом Гвінейської Республіки в Україні Раміном Мансуріяном

12 березня 2021 року, у своїй резиденції, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Почесним консулом Гвінейської Республіки в Україні Раміном Мансуріяном.

З нагоди тридцятої річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Гвінейською Республікою Святійший Патріарх Філарет нагородив орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня Раміна Мансуріяна – Почесного консула Гвінейської Республіки в Україні та медаллю «За жертовність і любов до України» – Дубового Віталія Сергійовича.

«Ми дуже раді, що в нас такі добрі відносини між Україною і Гвінеєю. Ми повинні пам’ятати, що всі ми творіння одного і того ж Бога. Для Бога – ми Його діти. Якщо будемо пам’ятати це, то будемо жити мирно» – сказав Патріарх Філарет.

Зі словами подяки до Патріарха звернувся консул:

«Ваша святосте! Для мене велика честь прийняти від вас цю нагороду. Неважливо до якої віри ти належиш, важливо, що ти дотримуєшся і виконуєш свої обов’язки відповідно тій релігії, яку ти шануєш. Від щирого серця бажаю Вам, щоб Ваші великі заслуги перед Церквою, принесли Україні і українському народу мир та любов» – звернувся консул Гвінейської Республіки.

Почесне консульство Гвінейської Республіки багато років проводить активну діяльність у справі розвитку двосторонніх економічних і культурних відносин між двома державами. З 2014 року консульство підтримує українських військових в зоні АТО, надає значну гуманітарну допомогу, а співробітники консульства займаються просвітницькою діяльністю.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Заява щодо майбутнього візиту Константинопольського Патріарха Варфоломія в Україну

12.03.2021
З повідомлень засобів масової інформації стало відомо про те, що на ім’я Константинопольського Патріарха Варфоломія від Президента України Володимира Зеленського і Митрополита Київського і всієї України Епіфанія надійшли запрошення відвідати Київ у серпні цього року та взяти участь у святкуванні ювілею державної Незалежності. Наскільки нам відомо, Патріарх Варфоломій погодився прийняти […]