Патріарх Філарет зустрівся з народним депутатом і главами районних адміністрацій Києва

5 квітня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з народним депутатом України (Фракція «Слуга народу») Анною Пуртовою, головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталією Кондрашовою, головою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Іриною Чечоткою, першим заступником голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олександром Смиком та заступником голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Оленою Горпинченко.

Святійший Патріарх Філарет із співрозмовниками обговорив релігійну ситуацію в України, відзначив важливість збереження міжконфесійного миру та злагоди. «Особливо під час війни з росією українцям треба об’єднуватися, аби мати можливість протистояти зовнішньому ворогу. Я не сумніваюся, що Україна невдовзі переможе, а Донбас і Крим повернеться. Бо ми захищаємо своє і не претендуємо на чужі землі. Наші воїни героїчно відстоюють правду. Нам необхідно підтримувати один одного та всім працювати заради перемоги», – сказав Патріарх Філарет.

Народний депутат та представники київської міської влади розповіли про свою діяльність, висловили оцінки загальної суспільно-політичної ситуації в умовах російсько-української війни, подякували главі Української Православної Церкви Київського Патріархату за його збереження віри ще в часи атеїстичного комуністичного режиму, нинішню активну духовну діяльність і постійні молитви. Також вони наголосили на важливості збереження та відстоювання в українському суспільстві традиційних християнських цінностей, як основи буття нашого народу.

На завершення зустрічі Патріарх вручив гостям видання Київської патріархії та благословив на подальшу діяльність в ім’я інтересів України та мешканців її столиці – Києва.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Анонс Патріарших богослужінь Страсного тижня

11.04.2023
Дорогі браття і сестри! У середу, четвер, п’ятницю і суботу Страсного тижня, з 12 квітня по 15 квітня 2023 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет буде звершувати богослужіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва (бульвар Т.Шевченка, 20). Поділитися дописом: