Патріарх Філарет зустрівся з народним депутатом Олександром Качурою

29 квітня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з народним депутатом України (від фракції «Слуга народу»), співголовою міжфракційного депутатського об’єднання «За міжконфесійний мир в Україні» Олександром Качурою.

Парламентар привітав Святійшого Патріарха зі святом Воскресіння Христового, побажав здоров’я та довголіття.

Під час розмови сторони обговорили релігійну та суспільно-політичну ситуацію в Україні, підкреслили важливість збереження міжконфесійного миру та злагоди в умовах війни.

«Україна обов’язково переможе, бо ми миролюбна нація. Нам чужої землі не треба, але й своєї ми не віддамо. Тому, за нами правда, а де правда – там Бог. Тому, перемога за Україною. Я в цьому твердо переконаний», – сказав Предстоятель Київського Патріархату.

«В умовах війни в Україні зріс рівень релігійності громадян. Люди почали більше звертатися до Бога, просити у Нього підтримки. Тому роль Церкви для зміцнення державності та консолідації нашого суспільства є дуже важливою», – заявив народний депутат.

Під кінець зустрічі Патріарх Філарет вручив Олександру Качурі видання Київської Патріархії.

На зустрічі також був присутній заслужений журналіст України Юрій Дорошенко.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Священник Володимирського собору привітав військовослужбовців зі святом Пасхи

1.05.2022
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета регулярно стараннями духовенства і вірян надається гуманітарна допомога для наших воїнів-захисників, біженців та всіх потребуючих. Поділитися дописом: