Патріарх Філарет зустрівся з народним депутатом України Олегом Дундою

7 жовтня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з народним депутатом України (парламентська фракція «Слуга народу») Олегом Дундою.

Під час розмови сторони обговорили актуальні питання російсько-української війни, торкнулися проблем об’єднання всіх гілок українського Православ’я в одну помісну Українську Православну Церкву

«Україна потребує єдиної Православної церкви – повністю незалежної від іноземних релігійних центрів і з патріаршим устроєм (саме цей статус є гарантією незалежності). Від цього залежить її духовна міць і суспільна консолідація. І першим кроком має стати зустріч трьох предстоятелів українських Церков: УПЦ (Митрополита Онуфрія), ПЦУ (Митрополита Епіфанія) та УПЦ КП (Патріарха Філарета) на якій ми маємо накреслити план подальших дій. Під час війни з росією ми немаємо права зберігати церковне роз’єднання та протистояння», – сказав Святійший Патріарх Філарет.

У свою чергу Олег Дунда заявив, що Україна на цьому етапі свого розвитку має ставити амбітні цілі та досягати їх і саме це забезпечить її перемогу.

На завершення зустрічі Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату подарував народному депутату України видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії 

Поділитися дописом:

Наступна

9 жовтня – Православна Церква вшановує пам’ять святого апостола і євангелиста Іоана Богослова

9.10.2022
Святий Апостол і Євангелист Іоан Богослов був сином рибака Заведея і Саломії. Коли на Йордані з’являється пророк Іоан Хреститель, який хрестить людей, сповіщаючи про початок Судних часів, батько відпускає молодшого сина подивитися, що це за вчитель і послухати його проповідь. Згодом Апостол Іоан разом із своїм товаришем Андрієм Первозванним стають […]