Патріарх Філарет зустрівся з народним депутатом України Олександром Качурою

10 лютого 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції прийняв члена фракції політичної партії «Слуга народу», співголову міжфракційного депутатського об’єднання «За міжконфесійний мир в Україні», народного депутата України Олександра Качуру.

Сторони обговорили актуальні питання державно-церковних відносин, наголосили на важливості налагодження міжконфесійної злагоди в українському суспільстві, потребі неухильного дотримання прав громадян на свободу совісті та віросповідання.

Парламентар розповів про свою законодавчу діяльність із захисту християнських та традиційних сімейних цінностей, а Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, в свою чергу, підтримав важливість цього та висловив упевненість, що Україна буде потужною державою, переможе всіх ворогів, якщо буде зберігати та розвивати свою духовність і релігійність.

Під кінець зустрічі Святійший Патріарх вручив гостю видання Київської Патріархії та побажав успіхів у роботі на благо України та її громадян.

Як відомо, до міжфракційного депутатського об’єднання «За міжконфесійний мир в Україні», яка створена у Верховній Раді України 2021 року, входять близько 100 депутатів із різних парламентських фракцій і депутатських груп.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Cобор трьох святителів

11.02.2022
12 лютого Православна Церква вшановує пам’ять трьох великих і дуже визначних ієрархів, учителів, проповідників і Отців Східної Церкви: святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого. Поділитися дописом: