Патріарх Філарет зустрівся з першим заступником Черкаського міського голови Сергієм Тищенком

28 січня 2023 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з першим заступником Черкаського міського голови Сергієм Тищенком.

Сергій Тищенко від імені Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка, міської громади та від себе особисто привітав Патріарха з минулим 94-літтям, вручив букет квітів та сувенір, виготовлений місцевою народною майстринею.

«Ми високо цінуємо Вашу багатолітню працю, вагомий внесок у розбудову Української Церкви. Висловлюємо Вам щиру подяку за слово Боже, яке вселяєте в наші серця, за молитву за кожного з нас та за Україну», – йдеться у вітальному адресі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

«Ви для нас символ незламності, стійкості. У Черкасах Вас пам’ятають і люблять. Черкащани бажають Вам міцного здоров’я та довгих років життя», – сказав Сергій Тищенко.

«Черкаси та загалом Черкащина близька моєму серцю. Це серце України, де й нині живе дух свободи. Вона в радянські часи входила в склад Київської єпархії Української Православної Церкви, якою я тоді керував. Тому часто бував у Вашому місті. У мене лише найкращі спогади про Ваш чудовий край», – розповів Патріарх Філарет.

Під кінець зустрічі Святійший Патріарх подякував гостю та міському голові Черкас Анатолію Бондаренку за теплі вітання та подарував на згадку видання Київської Патріархії.

Пресслужба Київської Патріархії

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у 33-тю неділю після П’ятидесятниці, про Закхея

29.01.2023
29 січня 2023 року, у неділю 33-тю після П’ятидесятниці, про Закхея, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: