Патріарх Філарет зустрівся з представниками бізнесу, культури і громадськості

20 серпня 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з благодійниками України, керівниками державних і міжнародних установ, підприємцями, представниками культури і громадськості.

Предстоятель Київського Патріархату у своїй резиденції прийняв директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний» Олександра Олійника; голову юридичної компанії “Правозахисна ліга” Олександра Малюка; Віце-президента Асоціації українських банків Галину Хейло; голову Асоціації бізнесу Донецької області Володимира Іванова; директора КП ШЕУ Оболонського району міста Києва Олега Кулікова; заслужену артистку України Діану Гульцову; генерального директора ТОВ “Марин Сервіс” Романа Куріліна; президента Міжнародної морської асоціації Ігоря Агафонікова; президента Медичної асоціації України Владислава Севергіна; співвласницю компанії RCT Berlin Ольгу Назаренко; члена правління Всеукраїнського товариства “Знання” Оксану Дубовій; радника голови Кіровоградської ОДА Юрія Решетніка; члена Головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Людмилу Ашрафі та президента товариства дружби «Україна-Туніс» Тарака Алуі.

Під час зустрічі сторони обговорили релігійну ситуацію в країні, зокрема ті проблеми, які переживає українське православ’я. Святійший Патріарх висловив вдячність гостям за їхню працю на благо України та підтримку Української Церкви.

Керівники Міжнародної морської асоціації і Медичної асоціації України Ігор Агафоніков і Владислав Севергін наголосили, що добробут і здоров‘я нації в такий складний час мають бути прерогативою розвитку внутрішньої політики держави, а Церква надає їм для цього духовних сил і моральне підґрунтя для подальшої благодійної діяльності. Віце-президентом Асоціації українських банків Галиною Хейло було підкреслено в промові, що банки України повинні стати не тільки фінансовими, але й соціальними гарантами стабільного життя кожної української сім‘ї.

З нагоди Дня незалежності України, за підтримку Української Помісної Православної Церкви, самовіддану працю на користь Української Держави і заслуги в розвитку духовності, культури і благодійництва, Патріарх Філарет відзначив гостей церковними нагородами.

Шеф-редактором часопису «Київ дипломатичний» Олександром Кондратенко, з благословення Святійшого Патріарха, були вручені присутнім Почесні дипломи Ради орденських кавалерів. На згадку, гості вручили Патріарху пам’ятні подарунки.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет побажав поважним гостям успіхів у всіх добрих справах і Божого благословення.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет попрощався з Героєм України Борисом Патоном

22.08.2020
22 серпня 2020 року Святійший Патріарх Філарет прибув помолитися за упокій душі і провести в останню путь українського науковця, Героя України та багаторічного президента Національної академії наук України Бориса Євгеновича Патона. Поділитися дописом: