Патріарх Філарет зустрівся з представниками черкаської міської влади

29 січня 2021 року Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся із першим заступником міського Голови Черкас Сергієм Тищенком та радником міського голови Станіславом Коломійцем.

За дорученням Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка, представники черкаської міської влади привітали Святійшого Патріарха з минулим Днем народженням і вручили вітальний адрес і цінні подарунки.

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко від себе особисто та всіх черекасців побажав Святійшому довголіття та високо оцінив його роль в боротьбі за незалежність Української Православної Церкви, відзначив непересічність його постаті у новітній історії України.

Станіслав Коломієць заявив, що вдячний за подвижницьку пастирську діяльність Патріарха на ниві духовності, молитви, невтому працю на церковній ниві.

Сторони обговорили проблеми державно-церковних відносин, важливість національної єдності, консолідації всіх державних сил, побудови справді єдиної незалежної Української Православної Церкви.

Святійший Патріарх Філарет просив передати подяку за увагу Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку та вручив гостям видання Київської Патріархії.

Прес-служба Київської патріархії   

Поділитися дописом:

Наступна

"Коли з нами благодать, то неможливе стає можливим", - Патріарх Філарет

31.01.2021
31 січня 2021 року, у неділю 34-ту після П’ятидесятниці, та день пам’яті святителів Афанасія та Кирила, архієпископів Олександрійських, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі міста Києва. Поділитися дописом: