Патріарх Філарет зустрівся з представником Черкаської міської громади Станіславом Коломійцем

2 грудня 2020 року Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся з головою територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області, начальником управління іспектування Черкаської міської ради Станіславом Коломійцем.

На знак пошани Станіслав Коломієць вручив Патріархові Філарету букет білих троянд.

Святійший Патріарх Філарет у свою чергу подякував Станіславу Коломійцю за тверду підтримку Української Православної Церкви Київського Патріархату та нагородив Благословенною грамотою. «Такі послідовні люди, як ви, які не відступилися від правди, підтримують Церкву та працюють на благо України, доводять, що наша держава витримає всі випробування та існуватиме далі» – сказав Святійший Патріарх Філарет.

Станіслав Коломієць подякував Святійшому за його молитви та духовну мудрість і державницьку позицію. «Я хрещений у Володимирському соборі Київського Патріархату і ви для мене завжди були символом духовності та незламності. Бажаю вам, Святійший владико, міцного здоров’я та довгих років життя. Ви потрібні українському народу», – сказав Станіслав Коломієць.

Предстоятель УПЦ Київського Патріархату передав своє благословення та вітання Черкаському міському голові Анатолію Бондаренку у зв’язку з повторним його обранням на посаду та побажав успіхів у служінні жителям Черкас.

«Користуючись нагодою, у вашій особі вітаю всіх мешканців Черкас і Черкащини та надсилаю їм своє благословення», – сказав Патріарх Філарет під час розмови.

Під кінець зустрічі Патріарх Філарет вручив гостям видання Київського Патріархату.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Проповідь Патріарха Філарета у свято Введення в храм Пресвятої Діви Марії

3.12.2020
Проповідь Святійшого Патріарха Філарета в день свята Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до Єрусалимського храму. В iм’я Отця, i Сина, i Святого Духа! Дорогi браття i сестри! Сьогоднi ми святкуємо Введення у храм Пресвятої Дiви Марiї. Коли Дiвi Марiї виповнилося три роки вiд народження, Її праведнi батьки […]