Патріарх Філарет зустрівся з родинами військовополонених захисників України

19 липня 2022 року в приміщенні Київської патріархії відбулася зустріч Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета з членами родин військовослужбовців які зникли безвісти, або потрапили у полон до російських окупантів.

В зустрічі взяли участь також представники Об’єднання рідних зниклих безвісти та полонених “Надія” – організації, яка з’єднала родини зниклих безвісти та полонених з усієї України, за для повернення їх близьких додому (www. nadiyemos.com). Рідні занепокоєні долею своїх близьких і звернулися до Святійшого Патріарха з проханням посиленої молитви за скоріше знайдення зниклих безвісти. Також рідні звертаються до відповідних державних структур та міжнародних організацій вплинути на Російську Федерацію, щоб урятувати життя військовополонених, гарантувати їх безпеку і дотримання їх прав у неволі, а також в здійсненні обміну полонених.

Його Святість запевнив присутніх, що Українська Православна Церква Київського Патріархату завжди молилася, молиться і робить та буде все робити для того, щоб зниклі безвісти були знайдені, а ті хто знаходиться у полоні живими і здоровими повернулися до своїх родин. В кінці зустрічі Святійший благословив всіх присутніх та подарував їм молитовники для особистої молитви за своїх близьких.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

24 липня – день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги

23.07.2022
«Величаємо тебе, свята рівноапостольна княгине Ольго, як зорю ранню, що із землі нашої засяяла, і світло віри православної народу своєму провістила». Такими словами віруючі українці прославляють свою святу княгиню Ольгу, провісницю християнської ери на теренах Руси-України, пам’ять якої відзначається Церквою 24 липня. Поділитися дописом: